Genel

Qliksense’de Son Yenilikler

tarihinde yayınlandı

15 Şubat-16 Şubat 2016 tarihleri arasında Point Otel Barbaros’da,Yeni Nesil İş Zekası Platformu Qlik Sense'e gelen son yeniliklerin ve gelişmelerin irdelendiği iki günlük eğitime katıldık. Kullanıcı dostu ara yüzü ve zengin görselleştirme yönü ile öne çıkan Qliksense raporlama toolu olmanın ötesinde keşif platformu olma özelliği ile öne çıkıyor.

Genel

Qlik Bir Kez Daha BI-İş Zekası Pazarının Lideri Olarak Konumlandırıldı.

tarihinde yayınlandı

Artık geleneksel  BI pazarı daha yüksek iş değer sunan analitik erişimi yüksek platformlara doğru evrilirken Qlikview  liderler kadranında yine üst sırada. BI Kullanıcıları artık artan  sezgisel analiz ve sel servis görselleştirme istekleri ve analitik yönlendirme beklentileri   ile  IT yönetimine gereksinim duymadan gerçekleştirmek istiyorlar .      

Genel

Qlik Sense Deep Dive Training Eğitimindeydik.

tarihinde yayınlandı

31 Ağustos - 1 Eylül 2015  tarihleri arasında QlikView Türkiye, tarafından  gerçekleştirilen  Qlik Sense 2.0' a  a  gelen son yeniliklerin ve gelişmelerin derinlemesine irdelendiği  Qlik Sense Deep Dive Training  eğitimine katıldık .

Genel

Yemek siparişinde hız ve zeka buluştu.

tarihinde yayınlandı

Yemeksepeti.com Yemek siparişinde hız ve zeka buluştu. Yemeksepeti, iş zekası çözümlerinde QlikView ile birçok başlıkta analiz hızını arttırırken böylece zaman ve maliyet avantajını bir araya getirdi.''Yemek sepeti COO su Nedim Mahmias  ''Klasik raporlama ve dashboard uygulamalarının insanların kafasında oluşan soruları cevaplamakta  hem hız hemde sürdürülebilirlik alanında yetersiz kaldığını ,bu  da tüm verinin entegre edildiği ,herhangi […]