Skip links

Hakkımızda

Biz Kimiz

Admin Bilişim Sistemleri kurulduğu günden itibaren her biri kendi sektörüne öncülük eden firmalara kurumsal çözümler üreten bir danışmanlık firmasıdır.

Bizler Admin Bilişim’in deneyimli ekibi olarak; siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerini iyi saptayarak, size değer katacak çözümler üreterek hedeflediğimiz başarıya ulaşabileceğimizi çok iyi biliyoruz.

Firmaların çalışma koşullarındaki değişimlere paralel olarak ,gelişen teknoloji ve rekabet ortamı, verimliliği arttırıp karlılığı yükseltme gerekliliği firmaların süreçlerini yeniden gözden geçirme, doğru veri toplama, toplanan verileri doğru analiz etme ve neden sonuç ilişkilerini doğru yorumlamaya yönlendirmiştir.

Bu gerekliliklere cevap verebilecek yazılım çözümlerine olan ihtiyaç sadece bir yazılımı tercih etmekle kalmayıp bunun ötesinde satış öncesi ve satış sonrası toplam kalite anlayışı ile hizmet verebilecek,gerek proje yönetimi gerekse danışmanlık anlamında firmalarla işbirliği içinde olma gereğini de doğurmuştur. İşte firmamız bu anlayış ile bu içerikte profesyonel hizmet vermektedir.

Sürekli sektörlerin ihtiyaçları analiz edilmekte gelişen teknoloji ile işin gerektirdiği uzmanlık optimal noktada birleştirilmekte ve buna uygun çözümler geliştirilmektedir.

Müşteri Odaklılık,
Kazanç
Tüm iş süreçlerinize Yenilikçi
ve Yaratıcı bakış açıları kazandırabilmek
Farklılık yaratıp
Farkındalığı yakalamak…
Vizyonumuz; Sektörün öncü ,dinamik ve ‘değerleri’ ile öne çıkan firması olmaktır.
Misyonumuz; Hizmet sunduğumuz müşterilerimizde uzmanlık ve çözümlerimizle farklılık ve katma değer yaratan, geleceğe ait öngörüleri olan,teknolojiyi izleyen değil yaratan firma olmaktır.

Diğer Çözümlerimiz